Deschamps: Wielu zawodników miało radość z gry

sports news

Francja wygrała u siebie z Islandią 4:0 w meczu Grupy H eliminacji mistrzostw Europy 2020. Didier Deschamps, selekcjoner „Les Blues”, powiedział, że oglądanie gry swoich podopiecznych w tym spotkaniu było przyjemnością.

– Rywale zostawili nam więcej wolnej przestrzeni, kiedy byli już trochę zmęczeni. My potrafiliśmy z tego skorzystać – powiedział Deschamps, cytowany w rozmowie z „M6”.

– W drugiej połowie stworzyliśmy sobie więcej klarownych sytuacji, choć nawet na jej początku nie graliśmy na naszym najwyższym poziomie – dodał.

– Nigdy nie jest łatwo grać przeciwko dobrze zorganizowanej drużynie. Oglądanie gry moich zawodników było jednak w tym spotkaniu przyjemnością. Atmosfera była wspaniała. Wielu piłkarzy miało radość z gry w tym spotkaniu – stwierdził.

Mistrzowie świata są liderem grupy z kompletem sześciu punktów. Taki sam dorobek ma druga Turcja, z którą Francuzi zmierzą się na wyjeździe 8 czerwca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.