DFB zbada gesty piłkarzy przeciwko rasizmowi w Bundeslidze

sports news

W 29. kolejce Bundesligi czterech piłkarzy wyraziło protest przeciwko rasizmowi i przemocy policji, oddając hołd George’owi Floydowi.

Weston McKennie (FC Schalke 04), Marcus Thuram (Borussia Moenchengladbach), Jadon Sancho i Achraf Hakimi (obaj Borussia Dortmund) wyrazili swoją solidarność z zamordowanym w Minneapolis, czarnoskórym Amerykaninem.

Niemiecka Federacja Piłkarska (DFB) poinformowała, że przyjrzy się zachowaniu oraz gestom piłkarzy i wyciągnie konsekwencje.

– Zgodnie ze statutem DFB, Komisja Dyscyplinarna ma za zadanie, monitorowanie zgodności rozgrywek z przepisami DFB oraz sprawdzanie faktów w przypadku naruszeń przepisów. Będzie to miało również zastosowanie do wydarzeń z weekendu. Będziemy chcieli ustalić, czy mecz i boisko są właściwym miejscem dla tego typu działań – powiedział Rainer Koch, wiceprezes DFB.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.