DFL odpiera krytykę w sprawie korzystania z testów

sports news

Prezydium Niemieckiej Ligi Piłkarskiej (DFL) spotkało się we wtorek na wspólnej sesji wideo. Tematem dyskusji było wznowienie rozgrywek w Bundeslidze i 2. Bundeslidze.

DFL odpowiedziało również na krytykę, która spadła na ligę, a dotyczyła ona dużej liczby testów na koronawirusa, która będzie przeznaczona na badanie piłkarzy.

„W ostatnich tygodniach zostały zwiększone zdolności testowe. Zostało to potwierdzone między innymi przez Akredytowane Laboratoria Medycyny (ALM). Według ostatnich informacji, dostępnych jest obecnie 640 tysięcy testów tygodniowo. My potrzebujemy mniej niż 0,5 procent obecnej wydajności testowej. Ponadto zdaniem ALM, obecne możliwości testowania nie są w pełni wykorzystywane.” – napisano w komunikacie.

DFL odniosła się również do gry bez udziału kibiców.

„Prezydium DFL jest tego świadome, że nikt nie chce grać bez udziału widzów. Jednak w przypadku niektórych klubów jest to obecnie jedyny sposób na zapewnienie sobie ekonomicznej egzystencji” – dodano w oświadczeniu Prezydium DFL.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.