DFL przełożyła wideokonferencję

sports news

Niemiecka Liga Piłkarska (DFL) przełożyła zaplanowaną na czwartek wideokonferencję, na której miały zostać podjęte decyzje na temat wznowienia rozgrywek w Bundeslidze. Nowy termin spotkania to piątek 23 kwietnia.

„Dodatkowy czas pozwoli klubom i DFL intensywniej przygotować się na przyszłe decyzje” – napisano w komunikacie.

Zdaniem niemieckich mediów władze ligi czekają na decyzje rządu. W środę Kanclerz Angela Merkel ma na spotkaniu z ministrami podjąć decyzje, które będą miały wpływ na kalendarz piłkarski w Niemczech.

Rozgrywki w Bundeslidze są obecnie zawieszone do 30 kwietnia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.