Di Francesco: Musimy odzyskać entuzjazm i być ambitni

sports news
Oceń

Trener Romy Eusebio Di Francesco z optymizmem podchodzi do rywalizacji w dwumeczu przeciwko FC Porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów.


Pierwsze spotkanie tych drużyn zaplanowano w najbliższy wtorek na Stadio Olimpico.

– To dla nas świetna okazja, aby zagrać świetne spotkania i odzyskać entuzjazm – wyznał Di Francesco w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

– Pozostały już tylko dwie włoskie drużyny w Lidze Mistrzów, więc musimy być ambitni – podkreślił opiekun zespołu z Wiecznego Miasta.

– Nie zagrają Marega i Corona? FC Porto ma znakomitych zmieników. Tiquinho Soares i Otavio to ważni piłkarze dla tego klubu – stwierdził trener Romy.

– FC Porto zawsze wie, czego chce. Na pewno jest wśród zespołów, które wygrywały najbardziej defensywne konfrontacje w Lidze Mistrzów. Sergio Conceicao wykonuje świetną pracę jako trener i nadaje tożsamość tej drużynie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB