Ramsey podpisał czteroletni kontrakt z Juventusem i zarobi 400 tysięcy funtów tygodniowo

sports news

Aaron Ramsey podpisał wstępny kontrakt z Juventusem Turyn – poinformowało w poniedziałek wieczorem „BBC Sport”.

28-letni pomocnik reprezentacji Walii związał się z mistrzami Włoch czteroletnią umową, obowiązującą od lipca 2019 roku do końca czerwca 2023 roku.

Rozstający się po jedenastu sezonach gry z Arsenalem zawodnik zarobi w stolicy Piemontu 400 tysięcy funtów tygodniowo. Żaden piłkarz z Wysp Brytyjskich nie ma dorówna mu pod tym względem.

Wychowanek Cardiff City na swoim koncie ma 58 występów w kadrze Walii. W narodowym trykocie „Czerwonych Smoków” strzelił w sumie czternaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.