Ramsey podpisał czteroletni kontrakt z Juventusem i zarobi 400 tysięcy funtów tygodniowo

sports news
Oceń

Aaron Ramsey podpisał wstępny kontrakt z Juventusem Turyn – poinformowało w poniedziałek wieczorem „BBC Sport”.


28-letni pomocnik reprezentacji Walii związał się z mistrzami Włoch czteroletnią umową, obowiązującą od lipca 2019 roku do końca czerwca 2023 roku.

Rozstający się po jedenastu sezonach gry z Arsenalem zawodnik zarobi w stolicy Piemontu 400 tysięcy funtów tygodniowo. Żaden piłkarz z Wysp Brytyjskich nie ma dorówna mu pod tym względem.

Wychowanek Cardiff City na swoim koncie ma 58 występów w kadrze Walii. W narodowym trykocie „Czerwonych Smoków” strzelił w sumie czternaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB