Dimitrios Nikolaou na stałe graczem FC Empoli

sports news

FC Empoli potwierdziło, że Dimitrios Nikolaou na stałe będzie zawodnikiem włoskiego klubu. Do tej pory grał w tym zespole na zasadzie wypożyczenia.

Grecki obrońca podpisał z Empoli umowę do 30 czerwca 2022 roku. Włosi wykupili go z Olympiakosu Pireus.

20-latek grał w zespołach młodzieżowych greckiego klubu, skąd trafił do pierwszej drużyny. W styczniu został wypożyczony do FC Empoli i w pół roku zdołał przekonać włodarzy, by wykupili go na stałe.

Nikolaou w minionym sezonie rozegrał pięć spotkań. Na Carlo Castellani wierzą, że w przyszłości będą mieć z młodego zawodnika wiele pożytku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.