Wrąbel odchodzi ze Śląska Wrocław

sports news

Śląsk Wrocław potwierdził, że po sezonie z klubem pożegna się Jakub Wrąbel. Wygasająca w czerwcu umowa bramkarza nie zostanie przedłużona.

Jakub Wrąbel trafił do Śląska w 2011 roku z Parasola Wrocław. W barwach tego zespołu, w wieku niespełna 19 lat, zadebiutował w ekstraklasie.

Łącznie rozegrał 38 spotkań. Regularnie występował także w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

– Kubie bardzo zależy na dalszym rozwoju i regularnej grze. Uważał, że umożliwi mu to zmiana klubu, dlatego też podjęliśmy decyzję, aby nie przedłużać z nim wygasającej umowy – wytłumaczył na oficjalnej stronie klubu Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.