Djurgarden – Hacken – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Djurgarden – Hacken. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 1. dzień sierpnia, wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Djurgarden pokona na własnym stadionie Hacken.

Obie drużyny są blisko siebie w tabeli, ale Hacken większość punktów zdobyli ze słabszymi rywalami. Poza tym słabo grają na wyjazdach, gdzie nie zdołali wygrać żadnego spotkania, remisując cztery i doznając jednej porażki.

Djurgarden po słabszym początku sezonu, pnie się w górę tabeli. Ostatnio wygrali na wyjeździe z AIK-iem Sztokholm, co może i powinno zwiastować stabilizację formy.

Naszym zdaniem ekipa z Djurgarden ma lepszy skład i powinna dziś zgarnąć komplet punktów. Owszem jest to ryzykowny typ, bo mecz może się “kręcić” w okolicach remisu, ale na początek miesiąca możemy sobie pozwolić na niewielkie ryzyko.

Gramy na gospodarzy!

Djurgarden – Hacken, typ: 1, kurs: 2.30.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…