Donnarumma na dłużej w Milanie?

sports news

Bramkarz Milanu – Gianluigi Donnarumma – może przedłużyć swój kontrakt o kolejne dwa lata – poinformował portal „SportMediaset”.

Obecna umowa 21-latka wygasa 30 czerwca 2021 roku. Nowy kontrakt miałby przedłużać pobyt Włocha w Mediolanie do 2023 roku.

Doniesienia włoskich mediów mówią, że zawodnik w dalszym ciągu ma zarabiać sześć milionów euro rocznie. Jednak do umowy ma zostać dołączony zapis, który będzie gwarantował bramkarzowi dwa miliony euro, jeśli klub w przeciągu trzech lat wygra mistrzostwo Włoch.

21-latek wystąpił w sezonie 2019/20 w 37 spotkaniach, w których 13 razy zachowywał czyste konto.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.