Doyle: Możemy być z siebie dumni

sports news

Jason Doyle zdobył aż trzydzieści punktów w ciągu dwóch dni zawodów Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti.


Reprezentacja Australii, którą uzupełnili Max Fricke i Jaimon Lidsey, zajęła ostatecznie trzecie miejsce i wywalczyła brązowe medale imprezy, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata.

– Możemy być z siebie dumni. Walczyliśmy jak prawdziwy zespół – podkreślił Doyle w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Bardzo mocno byli zaangażowani oraz wspierali nas mechanicy i menedżer Mark Lemon. Słowa uznania należą się także naszym sponsorom – dziękował współpracownikom żużlowiec Get Well Toruń.

– Czapki z głów przed Rosjanami. Atmosfera była wspaniała. Każdy zawodnik narodowej drużyny chciałby ścigać się przed taką publicznością – dodał Doyle.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB