Doyle: To był dla mnie wspaniały wieczór

sports news

Jason Doyle wygrał cztery z sześciu swoich wyścigów i wywalczył szesnaście punktów w pierwszym dniu finałowych zawodów Speedway of Nations 2019, które odbywają się w Togliatti.

Max Fricke dorzucił pięć „oczek”, a Jaimon Lidsey kolejne dwa, dzięki którym reprezentacja Australii prowadzi w klasyfikacji turnieju. Tylko punkt traci jednak broniącą trofeum Rosja, a dwa „oczka” trzecia na półmetku rywalizacji Polska.

– Jestem dumny ze swojego występu. To był dla mnie wspaniały wieczór. Przed nami jednak drugi ciężki dzień zawodów – podkreślił Doyle dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Jesteśmy w połowie turnieju i wiele może się jeszcze wydarzyć. Mam jednak nadzieję, że Australijczycy zobaczyli, ile dla nas znaczy jazda w narodowych barwach – wyznał żużlowiec Get Well Toruń, Rospiggarny Hallstavik oraz Swindon Robins.

– Musimy nadal bardzo ciężko pracować w najbliższych wyścigach i zdobywać punkty. Max zmienił w trakcie zawodów motocykl i pokazał, że może być bardzo szybki. To dobry znak. Jesteśmy gotowi na drugi dzień – podsumował Doyle.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.