Doyle trenował w Łodzi

sports news

Jason Doyle trenował na stadionie żużlowym w Łodzi – poinformował Orzeł na swojej oficjalnej stronie.

Indywidualny mistrz świata z 2017 roku na testował silniki przed meczem ligowym we Wrocławiu.

Orzeł współpracuje z klubem z Torunia na kilku płaszczyznach i gdy zaistniała taka potrzeba, nie było problemu ze zgodą na przyjazd Australijczyka do Łodzi.

Doyle bardzo pracowicie spędził na stadionie ponad dwie godziny. W tym czasie znalazł chwilę na rozmowę z Joanną Skrzydlewską. Widać było, że zawodnik darzy honorową prezes dużą sympatią i szacunkiem. Były wspomnienia z pobytu Jasona w Orle, wymiana zdjęć z posiadanymi psami i rozmowy o przyszłości.

Żużlowiec z Antypodów jest zadowolony z pobytu w Toruniu, ale nie wyklucza w przyszłości powrotu do Orła. Jest tylko jeden warunek. Klub z Łodzi musi awansować do PGE Ekstraligi.

(za orzel.lodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.