Ernest Koza wrócił do Unii Tarnów

sports news

Ernest Koza podpisał kontrakt z Unią Tarnów – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek „Jaskółek” został wypożyczony z drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole, gdzie miał podpisaną umowę warszawską. Szanse na debiut otrzyma już w najbliższą niedzielę w meczu wyjazdowym w Rybniku.

Koza wraca do Tarnowa po kilku latach przerwy. „Jaskółki” ostatni raz reprezentował w 2015 roku kiedy wraz z kolegami z drużyny wywalczył brązowy medal DMP. Później przez rok bronił barw drużyny z Krosna, a ostatnie dwa sezony spędził w Krakowie.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.