Dubel na czwartek 10.01. z kursem 2.43.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 10. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz portugalskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Portimonense z Bragą padną przynajmniej trzy gole. Braga rozegrała na tym stadionie tylko dwa mecze i oba wygrała, pokrywając over 2.5 gola. Liczymy, że dziś również linia 2.5 zostanie pokryta, bo gospodarze są w formie (trzy wygrane w czterech ostatnich meczach), a goście mają lepszą drużynę. Skromne 1:2 dla Bragi – taki wynik chodzi nam po głowie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Miami Heat jeśli przegra z Bostonem, to nie więcej niż sześcioma punktami. Celtics grają drugi mecz serii back to back, a to zawsze ciężkie zadanie. Podróż z Bostonu na Florydę i brak czasu na przegrupowanie z pewnością wpłyną na postawę gości. Miami gra sporo wyrównanych meczów u siebie i liczymy, że dziś również nie pozwolą na wiele Bostonowi. Jeśli Heat wygrają to starcie, wcale się nie zdziwimy.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB