Dubel na czwartek 3.01. z kursem 2.02.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 3. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz portugalskiej Primeira Liga. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że FC Porto strzeli w wyjazdowym meczu z Aves przynajmniej dwa gole. Goście są liderem rozgrywek w Portugalii, a gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli. Porto w sześciu z ostatnich siedmiu meczów wyjazdowych strzelało przynajmniej dwa gole. Liczymy, że ten trend zostanie podtrzymany i goście przynajmniej dwa razy trafią do siatki rywala.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Golden State Warriors pokonają Houston Rockets przynajmniej pięcioma punktami. Zespół z Teksasu dotknęła plaga kontuzji.  Chris Paul i Eric Gordon nie zagrają dziś w Oakland, a to poważne osłabienie. Owszem ostatnio James Harden sam ciągnął drużynę do wygranych, zdobywając ponad 40 punktów, jednak w starciu z obrońcami tytułu, nie przewidujemy żadnej niespodzianki.  Warriors są już na fali wznoszącej i nie sądzimy, że osłabieni Rockets będą w stanie zatrzymać mistrzów w ich własnej hali.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.02.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na czwartek

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy