Dubel na czwartek 7.03. z kursem 2.15.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 7. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Oklahoma City Thunder nie przegrają w Portland więcej niż siedmioma punktami. Dla obu drużyn to ważny pojedynek w perspektywie rozstawienia przed Playoffs. Słusznie bukmacherzy uważają, ze to Blazers są faworytem, ale naszym zdaniem OKC powalczą. Do drużyny wrócił już Paul Goerge, a to głównie pod jego nieobecność Thunder grali słabiej. Dziś waga meczu jest zbyt duża, aby zakończył się on wysoką wygraną którejś z drużyn.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Sevilla wygra domowe spotkanie ze Slavią Praga. Naszym zdaniem lepsza kadrowo jest drużyna z Hiszpanii. Poza tym ma więcej doświadczenia w europejskich pucharach, a to powinno przełożyć się na wygraną gospodarzy. Dobra zaliczka przed rewanżem przyda się ekipie Sevilli.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.15.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB