Dubel na niedzielę 3.03. z kursem 2.43.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 3. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z szwajcarskiej Super League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Toronto Raptors wygrają wyjazdowe spotkanie z Detroit Pistons. Tłoki grają drugie spotkanie serii back to back, po tym jak wczoraj pokonały na wyjeździe Cavaliers. Dziś jednak poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej. Raptors mają jeden dzień odpoczynku więcej i nie powinni mieć problemu z wygraniem w Detroit. Oczywiście jeszcze nie wiemy, czy zagra Kawhi Leonard, który lubi wziąć dzień wolny, ale nawet i bez niego ekipa z Kanady jest w stanie wygrać z Pistons.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że obie drużyny strzelą gola w starciu Basel z Thun. Siedem z rzędu spotkań między tymi drużynami na stadionie św. Jakuba kończyło się pokryciem BTS. Liczymy, że dziś rownież obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB