Dubel na piątek 15.03. z kursem 3.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 15. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Chicago Bull jeśli przegrają na wyjeździe z Los Angeles Clippers to mniej niż 11 punktami. Do składu Byków ma dziś wrócić Zach LaVine, a to poważne wzmocnienie młodego zespołu. Z drugiej strony Clippers zajmują ósme miejsce na Zachodzie i raczej nie powinni mieć problemów z załapaniem się do Playoffs. Teraz walczą o wyższe miejsce, aby uniknąć rywalizacji w pierwszej rundzie z Golden State. Pewnie Clippers wygrają spotkanie z Bulls, ale uważamy, że zespół z Chicago powalczy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Twente wygra u siebie z Volendam przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze pewnie zmierzają do ekstraklasy, zajmując pierwsze miejsce w tabeli z przewagą aż 10 punktów nad wiceliderem. Owszem, Volendam nie gra ostatnio źle, ale trzeba też zaznaczyć, że grał z rywalami ze znacznie niższej półki niż Twente. Ekipa z Enschede powinna po dzisiejszym meczu mieć o trzy punkty więcej, a my liczymy, że pokryje handicap -1.5 gola.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.10.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB