Dubel na poniedziałek 15.04. z kursem 3.22.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 15. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.22. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +17.5 pkt na Los Angeles Clippers w drugim meczu 1. rundy NBA Playoffs. Pierwsze spotkanie wygrali Golden State Warriors 120:104. Dziś zapewne obrońcy tytułu również wygrają, ale uważamy, że ekipa z LA tym razem trochę się postawi faworytowi. Mieli dwa dni na poprawienie błędów, zmianę schematów i ułożenie planu na drugie spotkanie. Liczymy, że tym razem nie będzie to aż tak jednostronne spotkanie i jeśli Warriors wygrają, to naszym zdaniem nie więcej niż 17 punktami.

W drugim meczu Dubla ryzykujemy i stawiamy na Arsenal w wyjazdowym starciu z Watford. Arsenal nie gra w tym sezonie dobrze na wyjazdach, a z drugiej strony gospodarze nie przegrali na własnym stadionie od 26. grudnia. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej, to w tym okresie nie mieli wymagających rywali. Do tego Watford nie gra już o nic – ma zapewnione utrzymanie, a do miejsc „pucharowych” ma dość daleko.

Arsenal jeśli dziś wygra, zrówna zrówna się punktami z czwartą w tabeli Chelsea. Naszym zdaniem właśnie motywacja będzie kluczem w tym meczu, a więcej do ugrania mają Kanonierzy i to ich typujemy do wygrania tego pojedynku.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.22.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB