Dubel na sobotę 12.01. z kursem 2.45.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na sobotę 12.01. z kursem 2.45.
4.9 (98.4%) 25 głosów

Typy do Dubla na sobotę 12. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Brighton z Liverpoolem padną więcej niż dwa gole. Głównie liczymy na The Reds, którzy strzelają jak na zawołanie i mają jedną z lepszych linii ofensywnych w całej lidze. Liverpool przegrał ostatnio wielki mecz z Manchesterem City, ale raczej żaden kryzys z tego powodu im nie grozi.  Liczymy na dobre widowisko i przynajmniej trzy bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Clippers pokonają u siebie Pistons przynajmniej trzema punktami. Zespół z Detroit przegrał cztery mecze z rzędu i wypadł poza czołową ósemkę w Konferencji Zachodniej, która gwarantuje udział w Playoffs. Ekipa z Los Angeles wygrała dwa ostatnie domowe mecze i naszym zdaniem wygra dziś kolejny raz i pokryje handicap -3 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na sobotę

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB