Dubel na sobotę 5.01. z kursem 2.25.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na sobotę 5.01. z kursem 2.25.
4.7 (94%) 10 votes

Typy do Dubla na sobotę 5. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz cypryjskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Philadelphia 76ers wygra domowe spotkanie z Dallas Mavericks. Zespół z Teksasu jest najgorszą drużyną w całej NBA jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Na dwadzieścia spotkań w obcych halach Mavs przegrali aż siedemnaście razy!!! Z drugiej strony Sixers na szesnaście spotkań w Wells Fargo Center przegrali tylko trzy mecze.

Owszem słyszymy, że Jimmy Butler jest przeziębiony i jego status na to spotkanie określony został jako wątpliwy, ale są jeszcze Jol Embiid i Ben Simmons, którzy w razie gdyby Jimmy „Buckets” nie zagrał, pociągną grę gospodarzy. Naszym zdaniem zespół z South Philly wygra to spotkanie.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Doxy z Apoelem Nikozja. W czterech ostatnich meczach między tymi drużynami linia 2.5 była pokrywana za każdym razem. Liczymy na kontynuację tego trendu i przynajmniej trzy gole. Tak naprawdę to sam Apoel powinien zdobyć w tym pojedynku trzy bramki.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…