Singiel na dziś: Sacramento Kings – Golden State Warriors

Singiel na dziś: Sacramento Kings – Golden State Warriors
4.9 (97.14%) 7 głosów

Singla na sobotę 5. dzień stycznia zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli w NBA. W Europie z piłki nożnej nie ma zbyt wielu ciekawych meczów, dlatego ponownie zostajemy za oceanem.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy,  że Golden State Warriors wygrają wyjazdowe, derbowe spotkanie z Sacramento Kings. Mistrzowie NBA ostatnio przegrali po dogrywce z Houston Rockets, a ich katem okazał się MVP poprzedniego sezonu James Harden. Podrażnieni porażką obrońcy tytułu będą mogli dziś się zrehabilitować, bo grają z rywalem, który im nie stawia trudnych wymagań. GSW wygrali w Sacramento aż sześć z ostatnich siedmiu spotkań i tylko w jednym różnica punktowa wynosiła mniej niż osiem punktów.

Kings u siebie przegrali dwa ostatnie mecze, ale trzeba im oddać, że grali z naprawdę silnymi zespołami z Denver i Portland. Naszym zdaniem dziś poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej, ponieważ GSW gra ostatnio dobrze na wyjazdach. Z siedmiu delegacji Warriors przywieźli aż sześć zwycięstw.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Uważamy, że warto dziś postawić na wygraną Golden State Warriors z handicapem -7.5. Od początku grudnia zawodnicy z Oakland nie przegrali dwóch meczów pod rząd w regulaminowym czasie gry. Liczymy, że dziś zrehabilitują się po porażce z Rockets i pewnie pokonają Sacramento.

Sacramento Kings – Golden State Warriors, typ: 2 (-7.5), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie

Typy na sobotę

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB