Dubel na środę 1.05. z kursem 2.68.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 1. dzień maja wybraliśmy z MLB oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Phillies pokonają Tigers różnicą przynajmniej dwóch runów. Wczoraj ekipa z Detroit zaskoczyła faworyzowanych gospodarzy i z trybun Citizens Bank Park poleciały pierwsze gwizdy i buczenia. Nic tak nie motywuje graczy z Miasta Braterskiej Miłości jak „booos”. Jesteśmy przekonani, że dziś ofensywa Phillies obudzi się z dziwnego letargu, który ją wczoraj dopadł, gdy zdobyli tylko jeden run i aż siedem razy zostawiali graczy na pozycjach punktowych.

W drugim meczu Dubla stawiamy na Al Ahly, że wygra wyjazdowe spotkanie z El Geish i zrobi poważny krok w kierunku obrony tytułu. Dziś bukmacherzy zjechali z kursami na gości, ale uważamy, że jako uzupełnienie kuponu te 1.38 może się przydać. Pewna „dwójeczka”.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB