Dubel na środę 2.01. z kursem 2.49.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na środę 2.01. z kursem 2.49.
5 (100%) 1 głosów

Typy do Dubla na środę 2. dzień stycznia wybraliśmy ponownie z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.49. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Manchester United wygra wyjazdowe spotkanie z Newcastle. Czerwone Diabły po zmianie trenera radzą sobie wyśmienicie. Odkąd menadżerem został Ole Gunnar Solskjaer United wygrali trzy mecze z rzędu i to w imponującym stylu. W związku z tym, że im tak dobrze idzie, to gramy na MU.

Z drugiej strony Newcastle na dziesięć meczów na swoim stadionie przegrało aż siedem razy. Z drużynami z czołówki (Arsenal, Chelsea, Tottenham) Sroki przegrały trzy mecze w takim samym stosunku 1:2. Dziś nie dajemy im szans w starciu z rozpędzonym Manchesterem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Bostonu z Minnesotą przynajmniej trzema punktami. Obie drużyny nieco osłabione kontuzjami, ale Celtics mają większą ławkę rezerwowych i lepszych graczy w rotacji. Nawet bez Kyrie Irvinga Boston powinien wygrać z T-Wolves, w których składzie zabraknie Derrick’a Rose’a i Roberta Covingtona.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.49.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na środę
Typy na środę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB