Dubel na środę 9.01. z kursem 2.27.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 9. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.27. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokona u siebie Chicago Bulls przynajmniej sześcioma punktami. Nie raz powtarzamy, że żeby wygrać w Moda Center w Portland trzeba mieć naprawdę dobry skład. Chicago go nie ma, więc dziś naszym zdaniem polegnie. Kwestia handicapu jest oczywiście otwarta, ale patrząc na domowe wyniki Blazers, to raczej nie dopuszczają słabych rywali do zaciętych końcówek. Często wygrywają 10 lub więcej punktami, więc liczymy, że dziś również pokryją handicap -6.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Boston pokona u siebie Indianę. Celtics grają back to back, ale Indiana gra czwarty raz w ciągu ostatnich sześciu dni. Naszym zdaniem bardziej zmęczeni będą goście i to oni wyjadą z TD Garden ze spuszczonymi głowami. Zespół z Bostonu jest coraz zdrowszy i w ataku wszystko zaczyna poprawnie funkcjonować. Uważamy, że gospodarze wygrają przynajmniej trzema punktami.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.27.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na środę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…