Dubel na środę 9.01. z kursem 2.27.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 9. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.27. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokona u siebie Chicago Bulls przynajmniej sześcioma punktami. Nie raz powtarzamy, że żeby wygrać w Moda Center w Portland trzeba mieć naprawdę dobry skład. Chicago go nie ma, więc dziś naszym zdaniem polegnie. Kwestia handicapu jest oczywiście otwarta, ale patrząc na domowe wyniki Blazers, to raczej nie dopuszczają słabych rywali do zaciętych końcówek. Często wygrywają 10 lub więcej punktami, więc liczymy, że dziś również pokryją handicap -6.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Boston pokona u siebie Indianę. Celtics grają back to back, ale Indiana gra czwarty raz w ciągu ostatnich sześciu dni. Naszym zdaniem bardziej zmęczeni będą goście i to oni wyjadą z TD Garden ze spuszczonymi głowami. Zespół z Bostonu jest coraz zdrowszy i w ataku wszystko zaczyna poprawnie funkcjonować. Uważamy, że gospodarze wygrają przynajmniej trzema punktami.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.27.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na środę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB