Dubel na wtorek 1.01. z kursem 2.25.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na wtorek 1.01. z kursem 2.25.
4.7 (94%) 10 głosów

Typy do Dubla na wtorek 1. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi  2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Tottenham Hotspur pokona na wyjeździe Cardiff. Koguty ostatnio przegrały u siebie z Wolves i dziś muszą szybko się zrehabilitować, żeby nie spadać w dół tabeli. Rywal nie jest zbyt wymagający, a na dodatek z drużynami z czołówki przegrywa dość wyraźnie. Ostatnio Manchester United wygrał tu 5:1, a kilka tygodni wcześniej inna drużyna z Manchesteru wygrała w Walii 5:0. Dziś nie wymagamy od Tottenhamu wysokiej wygranej – wystarczy nam skromne 1:0.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Denver Nuggets pokonają u siebie nowojorskich Knicks przynajmniej 11 punktami. Gospodarze są liderem Konferencji Zachodniej, a Knicks jedną ze słabszych ekip na Wschodzie. Uważamy, że zespół z Kolorado rozbije dziś Nowy Jork i pokryje handicap -10.5. Różnica sportowa między tymi drużynami jest zbyt dużą, żeby goście mogli zagrać „close game”.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB