Dubel na wtorek 5.02. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 5. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z Pucharu Niemiec. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Borussia Dortmund strzeli przynajmniej dwa gole w domowym starciu z Werderem Brema. Nie lubimy grać pucharowych spotkań, które często kończą się niespodziankami, ale tutaj nie mamy innego wyjścia. W czterech z ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami na Signal Iduna Park, Borussia strzelała przynajmniej dwa gole. Dziś liczymy, że gospodarze przynajmniej dwa razy pokonają bramkarza Werderu.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Portland Trail Blazers wygrają we własnej hali z Miami Heat przynajmniej pięcioma punktami. Wiele razy już o tym pisaliśmy, że w Portland gra się bardzo ciężko i nie takie drużyny jak Heat przegrywały tutaj swoje spotkania. Blazers w roli gospodarza wygrali w tym sezonie 75.9 procent spotkań, ze średnią różnicą 8.9 pkt. Co więcej będąc faworytem u siebie, gracze z Oregonu wygrali 79.2 procent meczów z jeszcze większą średnią różnicą punktów, bo aż 9.3. Naszym zdaniem Portland dziś wygra i pokryje handicap -4.5.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB