Dubel na wtorek 5.02. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 5. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z Pucharu Niemiec. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Borussia Dortmund strzeli przynajmniej dwa gole w domowym starciu z Werderem Brema. Nie lubimy grać pucharowych spotkań, które często kończą się niespodziankami, ale tutaj nie mamy innego wyjścia. W czterech z ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami na Signal Iduna Park, Borussia strzelała przynajmniej dwa gole. Dziś liczymy, że gospodarze przynajmniej dwa razy pokonają bramkarza Werderu.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Portland Trail Blazers wygrają we własnej hali z Miami Heat przynajmniej pięcioma punktami. Wiele razy już o tym pisaliśmy, że w Portland gra się bardzo ciężko i nie takie drużyny jak Heat przegrywały tutaj swoje spotkania. Blazers w roli gospodarza wygrali w tym sezonie 75.9 procent spotkań, ze średnią różnicą 8.9 pkt. Co więcej będąc faworytem u siebie, gracze z Oregonu wygrali 79.2 procent meczów z jeszcze większą średnią różnicą punktów, bo aż 9.3. Naszym zdaniem Portland dziś wygra i pokryje handicap -4.5.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB