Dubel z tenisa na środę 26.02.

Typy tenisowe

Tenisowego dubla na środę zagramy w całości na turnieju WTA w Doha w Katarze.

Na pierwszej pozycji stawiamy na zwycięstwo Petry Kvitovej z Jeleną Ostapienko.

Ostapienko wygrała już dwa spotkania w Doha, ale jak to ona – często przeplata dobre spotkania ze słabymi. Jej serwis nadal nie funkcjonuje, a w ostatnich pięciu spotkaniach popełniła aż 31 błędów w drugim podaniu.

Kvitova natomiast dobrze czuje się na tych kortach, wielokrotnie dochodziła tu do czwartej rundy, a w 2018 roku wygrała ten turniej. Dzięki rozstawieniu Czeszka pauzowała pierwsze spotkanie i ma w nogach jedno starcie mniej. Liczymy, że Kvitova wykorzysta słabą mentalność Łotyszki i dzięki swoim umiejętnościom rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść.

Na drugiej pozycji w dublu przechodzimy do debla Pań. Wybieramy starcie po między Czeszkami Krajcikovą/Siniakovą, a parą turecko-niemiecka Buyukakcay/Siegemund.

Czeszki są bardzo utytułowane i utalentowane. W tym roku zdołały już wygrać turniej w Chinach, a na swoim koncie mają liczne sukcesy w turniejach WTA i w wielkich szlemach.

W ostatnich dwudziestu spotkaniach doznały zaledwie czterech porażek. Nie wyobrażamy sobie, żeby mogły przegrać z parą, która zagra dopiero drugie spotkanie ze sobą. Czeszki po wycofaniu pary Chan/Chan są dla nas faworytkami do wygrania tego turnieju.

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…