Dubel z tenisa na wtorek 4.02.

Typy tenisowe

Tenisowego Dubla w całości zagramy na turnieju w Montpellier. Może jego kurs nie jest zbyt wysoki, ale uważamy, że warto zagrać taki kupon.

Na pierwszej pozycji bierzemy deblowe spotkanie Krawietz/Mahut kontra Mannarino/Nys. Stawiamy na bardziej utytułowanych deblistów, czyli Niemca i Francuza.

Mahut to wielokrotny zwycięzca tego typu turniejów, natomiast Krawietz grał poprzednio w parze z Meisem i również mieli wiele udanych pojedynków. Nie powinno tu być niespodzianki i para Krawietz/Mahut powinna wygrać to starcie.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy na reprezentanta gospodarzy Pierre-Hugues Herberta, który zagra z doświadczonym Siergiejem Stachowskim.

Francuz gra na dobrym poziomie i robi stały progres w swojej grze. Ma coraz pewniejszy oraz silniejszy serwis, a z turnieju na turniej również technicznie wygląda coraz lepiej. Jeżeli utrzymał formę z Doha i Australian Open, to jesteśmy spokojni o to spotkanie.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…