Singiel na dziś: Lazio – Verona

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 5. dzień lutego wybraliśmy z włoskiej Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Czas trochę odpocząć w singlu od NBA, dlatego dziś udajemy się do stolicy Włoch i stawiamy, że Lazio pokona Veronę, a w meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Lazio?

Rzymianie zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale mają jeden mecz rozegrany mniej niż pozostałe drużyny z czołówki. Do drugiego w zestawieniu Interu Lazio traci tylko dwa punkty, zatem ewentualne dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im awansować na drugą pozycję i zbliżyć się do lidera (Juventus) na dwa punkty. W tym sezonie ligowym Lazio u siebie jeszcze nie przegrało żadnego spotkania, gromadząc dziewięć zwycięstw i tylko dwa remisy.

Jak radzi sobie Verona?

Verona zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i większość ze swoich trzydziestu punktów zdobyła przed własną widownią. Na wyjazdach gra znacznie słabiej, notując bilans trzech zwycięstw, trzech remisów i  czterech porażek. Generalnie Verona jest bardzo underowa, bo w ich meczach na obcych stadionach pada zaledwie 2.3 gola na mecz. Jednak z rywalami z górnej części tabeli, jak choćby z Juve, Interem czy Atalantą pokrywała linię 2.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

Typujemy, że Lazio wygra z Veroną i w całym meczu strzelone zostaną przynajmniej trzy bramki. Rzymianie w pięciu z ostatnich sześciu meczów u siebie odnosili zwycięstwa i pokrywali linię 2.5 gola. Liczymy na kontynuację tej serii.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Lazio – Verona: typ: 1 i powyżej 2.5, kurs:  1.89.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”