Dybala: Miałem kłopoty z oddychaniem

sports news

Zarażony koronawirusem Paulo Dybala wraca powoli do zdrowia. W rozmowie z klubową telewizją gracz Juventusu zdradził, że miał poważne objawy choroby.

– Dziś czuję się już lepiej, ale wcześniej miałem mocne objawach choroby – powiedział 26-latek. – Teraz mogę już chodzić i wykonywać różne ćwiczenia. Jednak kilka dni temu, kiedy próbowałem trenować, miałem kłopoty z oddychaniem i czułem ból w mięśniach – dodał.

Obecnie Dybala przechodzi kwarantannę w domu. Oprócz niego w zespole z Turynu zarażeni COVID-19 zostali Blaise Matuidi i Daniele Rugani.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.