Szymonowicz: Zdobyłem cenne doświadczenie

sports news

Pomocnik Jagiellonii Białystok Dawid Szymonowicz, był kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania kibiców. Wywiad z 24-latkiem opublikowała oficjalna strona internetowa białostockiego klubu.

Szymonowicz, który powrócił do Jagiellonii z wypożyczenia, przyznał, że w innych klubach zdobył cenne doświadczenie.

– W każdym klubie, do którego byłem wypożyczany, zdarzały się momenty lepsze oraz gorsze. Z jednej strony sporo się tam nauczyłem, zdobyłem cenne doświadczenie. Z drugiej strony nie jestem przekonany do takich rozwiązań. Czasami bycie zawodnikiem wypożyczonym bywa problematyczne – powiedział pomocnik Jagi, który zdradził, że jego ulubionym zagranicznym klubem jest Real Madryt.

24-letni pomocnik ocenił również swoje występy w drużynie z Podlasia.

– Można powiedzieć, że jestem umiarkowanie zadowolony. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że mogłem mieć więcej występów i większy wpływ na wyniki osiągane przez drużynę. Nie ma jednak sensu wracać do tego co było. Skupiam się nad tym co przede mną. Wierzę, że to co najlepsze w Jadze jeszcze osiągnę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.