Dżeko może być zmuszony do opuszczenia Romy

sports news

Według dziennika La Gazzetta dello Sport Edin Dżeko być może będzie musiał opuścić AS Romę. Powodem będą problemy finansowe włoskiego klubu z powodu koronawirusa.

Rzymianie nie będą w stanie wypłacić napastnikowi kwoty jaką ma zapisaną w kontrakcie. W tej sytuacji 34-latek najpewniej zmieni klubowe barwy.

Umowa Bośniaka jest ważna do 2022 roku i gwarantuje zawodnikowi zarobki na poziomie 7 mln euro rocznie. Rzymianie mają zaproponować doświadczonemu piłkarzowi obniżenie pensji, a w przypadku odmowy, rozwiązanie kontraktu.

Dżeko rozegrał w tym sezonie 32 mecze, strzelił 15 goli i zanotował 9 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.