Dźwigała: Wierzymy w przełamanie

sports news

Adama Dźwigała, zawodnik Wisły Płock przyznał, że wierzy w przełamanie passy meczów bez wygranej w najbliższym spotkaniu z Cracovią. „Nafciarze” na komplet punktów w lidze czekają od połowy listopada.

– Jestem dobrej myśli, zresztą jak wszyscy w szatni, wierzę że w najbliższym spotkaniu nastąpi przełamanie. Cracovia ma teraz dobrą serię, ale właśnie każda kiedyś musi się zakończyć – powiedział Adam Dźwigała, cytowany na oficjalnej stronie płockiego klubu.

– Potrzebujemy teraz punktów, więc jesteśmy optymistycznie nastawieni, bo tylko to może nam pomóc, żeby osiągnąć cel, jakim w tym momencie jest utrzymanie – dodał zawodnik „Nafciarzy”.

Piłkarz Wisły Płock wraca do zdrowia po lekkim urazie mięśnia przywodziciela.

– W ostatnim spotkaniu byłem już na ławce rezerwowych. Trenuję z pełnym obciążeniem razem z drużyną, także jestem już gotowy do gry – zapowiedział Adam Dźwigała.

(za:wisla-plock.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.