Niesamowite skoki Polaków. Kubacki mistrzem, Stoch drugi

sports news

Historyczny przebieg miał konkurs na normalnej skoczni podczas mistrzostw świata w austriackim Seefeld. Złoty medal zdobył Dawid Kubacki, który po pierwszej serii był 27. Wicemistrzem świata został Kamil Stoch, który również wskoczył na podium dzięki drugiej próbie.

Po pierwszej serii nic nie wskazywało na to, że dwaj Polacy zdobędą medale. Najwyżej sklasyfikowany był Kamil Stoch, który zajmował osiemnaste miejsce po skoku na odległość 91,5 m. Pod koniec trzeciej dziesiątki byli klasyfikowani 27. Dawid Kubacki i 29. Stefan Hula.

Na prowadzeniu był Ryoyu Kobayashi, przed Karlem Gaigerem i Żigą Jelarem. Stoch do podium tracił ponad 10 punktów.

W drugiej serii wszystko się jednak zmieniło. Dobrą serię naszych skoczków zaczął Hula od skoku na setny metr. Zaraz po nim fantastycznie poleciał Dawid Kubacki, osiągając 104,5 metra. Kolejni zawodnicy osiągali krótsze odległości, w tym Stoch, który skoczył 101,5.

Po jego próbie Polacy czekali na wyniki innych zawodników i cały czas pozostawali na prowadzeniu. Przeskoczyć nie zdołali ich nawet zawodnicy, którzy po pierwszej serii byli na czele.

Ostatecznie mistrzem świata został Dawid Kubacki, który awansował aż o 26 pozycji. Srebrny medal wywalczył Kamil Stoch, przesuwając się o 16 lokat. Trzecie miejsce dla Stefana Krafta z Austrii.

Na dwunastej pozycji rywalizację zakończył Stefan Hula. Natomiast Piotr Żyła był 33.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.