Eddie Howe: Nie możemy grać tak nierówno

sports news

AFC Bournemouth po wygranej z Chelsea FC 4:0, w następnym ligowym meczu przegrało z Cardiff City 0:2. Trener „Wisienek” Eddie Howe przyznał, że jego zespół musi grać stabilniej.

– Przegrana z Cardiff jest dużym rozczarowaniem, ponieważ chcieliśmy iść za ciosem po wygranej z Chelsea. Myśleliśmy, że to może być dla nas punkt zwrotny – powiedział Eddie Howe, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Nie możemy grać tak dwóch diametralnie różnych meczów w ciągu kilku dni. Decydującym czynnikiem była strona mentalna – dodał szkoleniowiec AFC Bournemouth.

Opiekun „Wisienek” nie ukrywał, że kluczowym wydarzeniem był rzut karny dla gospodarzy już w piątej minucie.

– Pierwszy gol mocno utrudnił nam grę, a rywali dodatkowo zmotywował – podkreślał Howe.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.