Edgar Barreto z Sampdorii zarażony koronawirusem

sports news

Ambasador Paragwaju we Włoszech potwierdził w oświadczeniu wydanym przez gazetę „La Union”, że pomocnik Sampdorii Edgar Barreto uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

35-letni pomocnik stał się kolejnym zawodnikiem ekipy „Blucerchiati,”, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wcześniej jego obecność wykryto u takich piłkarzy jak Manolo Gabbiadini, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, Fabio Depaoli i Bartosz Bereszyński.

Ambasador Paragwaju we Włoszech, Robert Melgarejo potwierdził też, że na koronawirusa zachorowała również żona piłkarza. Obecnie oboje czują się dobrze i przebywają w izolacji.

Reprezentant Paragwaju trafił do Sampdorii w 2015 z US Palermo. Łącznie w barwach tej drużyny rozegrał dotąd 110 meczów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://bit.ly/34f1b5B #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Podcast #kasujemy S01.E94 w Spotify 🎙✅ https://open.spotify.com/episode/2KaQDXdw1g5ygZcyDHBJ0g?si=Gl_2XeqwTY-WjvO3FP01-w #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 5.04.
https://youtu.be/FgHS88aCwYU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…