Ekstraklasa: Dwóch zawodników Lechii wznowiło treningi

Dwaj zawodnicy Lechii Gdańsk, Marco Paixao i Piotr Wiśniewski wznowili treningi – poinformowano na stronie internetowej “Biało-Zielonych”. Z powodu urazów obaj piłkarze nie mogli ćwiczyć z drużyną podczas obozu przygotowawczego w Turcji.

– “Wiśnia” ćwiczył z pozostałymi piłkarzami Lechii, zaś Marco Paixao odbył indywidualny trening adaptacyjno-tlenowy. Portugalczyk stopniowo ma zwiększać obciążenia i wkrótce powinien zacząć zajęcia z resztą drużyny – napisano w komunikacie.

Paixao, który zimą przeszedł do trójmiejskiego klubu ze Sparty Praga, dochodzi do zdrowia po zabiegu usunięcia materiału zespalającego kość strzałkową. 33-letni Wiśniewski skarżył się ostatnio na ból w okolicach miednicy.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem wrócić na boisko. Możliwość trenowania daje mi naprawdę wiele radości. Mam nadzieję, że już niedługo kibice będą mogli zobaczyć mnie w akcji w meczu ligowym – powiedział Paixao.

Lechia Gdańsk zajmuje obecnie ósme miejsce w Ekstraklasie. W sobotę piłkarze Piotra Nowaka zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…