Jarosław Fojut: Charakter jest zakorzeniony w naszym zespole

– Charakter jest zakorzeniony w naszym zespole i pokazaliśmy to. Musimy go pokazywać co tydzień – powiedział tuż po wygranym 3:2 (0:2) meczu z Koroną Kielce obrońca Pogoni Szczecin Jarosław Fojut.

– Na szczęście już jest po ostatnim gwizdku. Możemy się cieszyć z trzech punktów. Każdy widział jak pierwsza wyglądała pierwsza połowa. Fajnie, że tak zareagowaliśmy po przerwie. Czasem takie mecze są lepsze niż wygrana 1:0. Pokazaliśmy charakter – stwierdził doświadczony stoper, cytowany przez “pogonszczecin.pl”.

– Pierwszy gol był poprzedzony niesamowitym podaniem. Naprawdę trudno było zrobić coś więcej, choć wiadomo, że każdej bramce można zapobiec. Jestem pewny, że przy drugim golu był spalony – kontynuował.

– Cała kolejka była szalona. Ilość goli, siłę jaką pokazali pretendenci do mistrzostwa, oprócz Piasta, wyglądało to niesamowicie. Na pewno jest to dobry prognostyk na następne kolejki – zaznaczył 28-letni zawodnik.

– Charakter jest zakorzeniony w naszym zespole i pokazaliśmy to. Musimy go pokazywać co tydzień i oszczędzać nerwów zarówno kibicom, jak i całemu sztabowi – dodał były gracz angielskiego Luton Town.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…