El Mundo Deportivo: Wymiana z udziałem Milika

sports news

Według hiszpańskiego dziennika „El Mundo Deportivo”, trener Atletico Madryt Diego Simeone chce dokonać z Napoli wymiany napastników.

Do Madrytu miały przyjść Arkadiusz Milik, a w przeciwną stronę powędrowałby Diego Costa.

Reprezentant Polski, któremu w czerwcu przyszłego roku końcu się kontrakt z Napoli, odmówił podpisania nowej umowy.

Dlatego zdaniem gazety, klub spod Wezuwiusza będzie szukał możliwości, aby w letnim okienku transferowym pozbyć się piłkarza i na nim cokolwiek zarobić, zanim za rok będzie mógł odejść za darmo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.