Alex Sandro i Danilo wracają do Brazylii

sports news

Alex Sandro i Danilo dostali pozwolenie na powrót do rodzinnej Brazylii na resztę kryzysu związanego z koronawirusem SARS-CoV-2.

Obaj piłkarze Juventusu nie mieli objawów i zakończyli przymusową kwarantannę. Teraz mogą wyjechać do Kraju Kawy, aby spędzić resztę blokady w domu z rodzinami.

W zespole z Turynu zarażeni wirusem COVID-19 zostali Argentyńczyk Paulo Dybala, Francuz Blaise Matuidi i Daniele Rugani. Pozostali poddani testom zawodnicy „Starej Damy” uzyskali negatywny wynik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.