Ceferin: Mamy plan A, B i nawet C

sports news

– W tych dramatycznych okolicznościach najważniejsze jest zdrowie ludzi i wyjście z tego kryzysu. Zawieszenie rozgrywek w piłkarskich jest symbolem tego, że świat się zatrzymał – powiedział prezydent UEFA, Aleksander Ceferin w wywiadzie udzielonym włoskiemu dziennikowi „La Repubblica”.

Szef europejskiej piłki poinformował, że jeśli nie uda się wznowić rozgrywek do końca czerwca, sezony wielu krajach zostaną unieważnione.

– Mamy plan A, B i nawet C. Moglibyśmy wystartować w połowie maja lub czerwca, a nawet na koniec tego miesiąca. Jeśli jednak to się nie uda, to sezon będzie trzeba uznać za stracony. Jest też propozycja, aby dokończyć te rozgrywki w terminie, kiedy wystartują nowe sezony. Zobaczmy, które z tych propozycji będą najlepsze dla poszczególnych lig – dodał Ceferin.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.