Elitserien: Mistrz rozbił Rospiggarnę, Lindgren bliski kompletu, solidni Pawlicki i Miedziński

sports news

Rospiggarna Hallstavik uległa u siebie Smedernie Eskilstuna 37:53 w pierwszym wtorkowym spotkaniu dziesiątej serii rozgrywek Elitserien.

Broniących tytułu „Kowali”, którzy zyskali również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadził do szóstego zwycięstwa w sezonie Fredrik Lindgren. Uczestnik cyklu Grand Prix wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i zdobył czternaście punktów.

Bardzo dobre zawody zaliczył także Michael Jepsen Jensen. Duńczyk zgromadził dwanaście punktów w pięciu swoich biegach. Po siedem „oczek” dorzucili Pontus Aspgren, Przemysław Pawlicki oraz Adrian Miedziński. Obaj Polacy wygrali po jednym wyścigu.

Wśród gospodarzy największy opór rywalom stawiał Max Fricke. Australijczyk wygrał dwa z pięciu swoich biegów i wywalczył dziewięć punktów. Po osiem „oczek” uzbierali Rosjanin Wiktor Kułakow oraz Tomas Hjelm Jonasson.

Pięciokrotni mistrzowie Szwecji doznali w ten sposób ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i zamykają wciąż tabelę. „Kowale” umocnili się na czwartej lokacie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.