Elitserien: Piąte zwycięstwo „Lwów”, skuteczny Woryna

sports news

Lejonen Gislaved wygrali przed własną publicznością z Masarną Avesta 53:37 w drugim wtorkowym spotkaniu dziesiątej serii rozgrywek Elitserien.

„Lwy”, które zyskały również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadził do piątego zwycięstwa w sezonie Robert Lambert. Brytyjczyk wygrał trzy ostatnie z pięciu swoich biegów i zdobył trzynaście punktów.

Dwucyfrowy dorobek w ekipie gospodarzy osiągnął również Kacper Woryna. Wychowanek rybnickich „Rekinów” wygrał dwa z pięciu swoich wyścigów. Dziewięć „oczek” uzbierał Krzysztof Kasprzak, a po siedem dorzucili Jarosław Hampel i Maksym Drabik.

Wśród gości prym wiódł David Bellego. Startujący z pozycji rezerwy Francuz wygrał trzy z pięciu biegów i wywalczył dwanaście punktów. Po siedem „oczek” zgromadzili Antonio Lindbaeck i Kim Nilsson, a cztery dołożył Oskar Fajfer.

„Wiedźmy” po siódmej porażce w sezonie pozostaną przedostatnie w tabeli. „Lwy” natomiast umocniły się na szóstej pozycji w klasyfikacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.