Elitserien: Perfekcyjny Zmarzlik poskromił “Lwy”

sports news

Vetlanda Speedway pokonała Lejonen Gislaved 50:40 w meczu zamykającym zmagania drugiej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Gospodarzy do pierwszego zwycięstwa w sezonie poprowadził Bartosz Zmarzlik. Indywidualny wicemistrz świata pięciokrotnie pojawiał się na torze i pięć razy był najszybszy w stawce swoich wyścigów, zdobywając komplet piętnastu punktów.

Dziesięć “oczek” wywalczył Dominik Kubera, który wygrał dwa z pięciu swoich biegów. Po osiem punktów dorzucili Szymon Woźniak i Australijczyk Troy Batchelor.

Wśród “Lwów”, które doznały drugiej porażki w bieżących rozgrywkach, najlepiej radził sobie Jarosław Hampel. Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata wygrał dwa ostatnie z pięciu swoich wyścigów i uzbierał w sumie jedenaście punktów.

Siedem “oczek” zgromadził Kacper Woryna, a cztery dorzucił Krzysztof Kasprzak, który czterokrotnie pojawiał się na torze i dwukrotnie zamykał stawkę biegów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…