Elitserien: Piotr Pawlicki wprowadził Dackarnę do finału

sports news

Dackarna Malilla pokonała przed własną publicznością Vaestervik Speedway 49:41 w rewanżowym spotkaniu półfinałowym rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Najskuteczniejsze w rundzie zasadniczej „Gryfy”, które wygrały również na wyjeździe 46:44, awansowały w ten sposób do finału, w którym zmierzą się z broniącą tytułu Smederną Eskilstuna.

Wśród gospodarzy prym wiódł Piotr Pawlicki. Wychowanek Unii Leszno wygrał trzy z pięciu swoich biegów i zdobył w sumie czternaście punktów.

Jedenaście zgromadził Patryk Dudek, który czterokrotnie był drugi i zwyciężył na koniec zawodów, a osiem dorzucił Maciej Janowski. Trzy „oczka” w trzech podejściach dołożył jeszcze Kacper Gomólski.

Wśród gości najlepiej radził sobie Bartosz Smektała. Indywidualny mistrz świata juniorów wygrał swoje trzy pierwsze z pięciu wyścigów i wywalczył jedenaście punktów. Osiem w pięciu biegach dorzucił Krzysztof Buczkowski, a siedem „oczek” w czterech startach dołożył startujący z pozycji rezerwy Rune Holta.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.