Elitserien: Sensacyjna porażka mistrzów Szwecji, Lindgren nie wystarczył na „Wiedźmy”

sports news

Smederna Eskilstuna przegrała przed własną publicznością z Masarną Avesta 43:47 w spotkaniu drugiej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Na Smedstadion startowało dwóch Polaków. Przemysław Pawlicki wygrał jeden z pięciu swoich biegów i wywalczył dla gospodarzy sześć punktów. „Oczko” mniej uzbierał dla gości Oskar Fajfer, który również zwyciężył w jednym ze swoich wyścigów.

Obrońców mistrzowskiego tytułu przed drugą porażką w sezonie nie uchroniła nawet znakomita postawa Fredrika Lindgrena, który wygrał cztery z pięciu swoich biegów i wywalczył czternaście punktów. Nikt więcej jednak w ekipie „Kowali” nie osiągnął już dwucyfrowego dorobku.

Sensacyjny sukces „Wiedźm”, które po trzech wyścigach przegrywały jeszcze 5:13, to zasługa głównie świetnie dysponowanych Antonio Lindbaecka i Kima Nilssona. Obaj reprezentanci Szwecji wywalczyli po trzynaście punktów w sześciu biegach. Cennych dziesięć „oczek” dorzucił startujący z pozycji rezerwowego Rosjanin Wadim Tarasienko.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.