Elitserien: Skuteczny Janowski to za mało, “Kowale” trzeci raz z rzędu mistrzami Szwecji

sports news

Dackarna Malilla uległa u siebie Smedernie Eskilstuna 37:53 w rewanżowym spotkaniu finałowym rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

“Kowale” przypieczętowali w ten sposób trzeci z rzędu mistrzowski tytuł, bowiem we wtorek zwyciężyli również na własnym torze 54:36.

Drugie starcie o złote medale zakończyło się tak naprawdę już po dziewiątym biegu, kiedy to przy stanie 20:34 było jasne, że “Gryfy” nie odrobią strat z pierwszego meczu.

Świetnie w rewanżu na G&B Arena spisywał się Fredrik Lindgren, który wygrał dwa z czterech swoich wyścigów i zdobył dziesięć punktów z dwoma bonusami. Taki sam dorobek, ale w pięciu podejściach, zgromadził Rosjanin Gleb Czugunow.

Dziewięć “oczek” uzbierał Duńczyk Michael Jepsen Jensen, a osiem Łotysz Andrzej Lebiediew i Pontus Aspgren. Równie cennych siedem punktów dorzucił Przemysław Pawlicki, który wygrał dwa z czterech swoich biegów.

Wśród gospodarzy zawiódł Patryk Dudek, który wywalczył cztery punkty w czterech startach. Tylko “oczko” w trzech podejściach dołożył Kacper Gomólski. Najlepiej radził sobie Maciej Janowski, który wygrał dwa ostatnie z pięciu swoich wyścigów i zdobył dziesięć punktów. Połowę mniejszy dorobek zgromadził Piotr Pawlicki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…