Elitserien: Zmarzlik i Łaguta to za mało na „Kowali”

sports news

Smederna Eskilstuna wygrała u siebie z Vetlandą Speedway 47:43 w jedynym środowym zaległym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Obrońców tytułu do dziewiątego zwycięstwa w sezonie poprowadził Michael Jepsen Jensen. Duńczyk wywalczył jedenaście punktów w czterech wyścigach. Po osiem „oczek” uzbierali Fredrik Lindgren i Łotysz Andrzej Lebiediew.

Siedem punktów dla „Kowali”, które umocniły się na czwartej pozycji w tabeli, zgromadził Adrian Miedziński. Wychowanek klubu z Torunia wygrał jeden z pięciu swoich biegów. Taki sam dorobek uzyskał w trzech podejściach startujący z pozycji rezerwy Pontus Aspgren.
Sześć „oczek” dorzucił Przemysław Pawlicki, który czterokrotnie ustawiał się pod taśmą.

Wśród przyjezdnych prym wiódł Bartosz Zmarzlik. Wychowanek Stali Gorzów wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i wywalczył trzynaście punktów. Jedenaście „oczek” zapisał na swoim koncie Rosjanin Artiom Łaguta. Siedem punktów dorzucił jeszcze Szymon Woźniak, który wygrał ostatni ze swoich pięciu biegów.

Jedenastokrotni mistrzowie Polski, którzy zyskali tylko bonus za lepszy bilans w dwumeczu, doznali w ten sposób piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na trzeciej lokacie w klasyfikacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy